Інструктор з фізичного виховання

21.Бер.2018
Інструктор з фізичного виховання

Фізкультурно-оздоровчу роботу представляє інструктор з фізичного виховання, що має звання «Вихователь – методист»

Жмуцька Катерина Вікторівна

Люблячі батьки хочуть бачити свою дитину щасливою. При цьому мається на увазі, що щаслива дитина – це дитина фізично здорова й міцна, розумово й естетично розвинена, така, що володіє різноманітними практичними вміннями, які допоможуть в подальшому улашуватися в житті, досягти успіху. Тому в ЖДНЗ шукаємо для  оздоровлення дітей нові підходи, що базуються на багатофакторному аналізі зовнішніх дій, моніторингу стану здоров’я кожної дитини, обліку й використання особливостей її організму, індивідуалізації профілактичних заходів.

У нашому дитячому садочку створені всі умови для систематичного, профілактичного впливу на зростаючий організм дитини. Упродовж усього дня в групах підтримується оптимальний руховий режим:

  • Цікаві фізкультурні заняття, з використанням нетрадиційного обладнання: Ґлайдінгів, фітболів, степплатформ.
  • фізкультхвилинки,
  • рухливі ігри,
  • пальчикова гімнастика,
  • ігри на свіжому повітрі,
  • спортивні свята та розваги, спільні родинні свята «Тато, мама і я – спортивна сім’я», «Козацькі забави», «Веселі старти» тощо
  • профілактичний масаж, коригуюча гімнастика,
  • фітотерапія.

В ЖДНЗ виховується 370 дітей віком – 1,5 – 6 років.З них до основної групи відносяться 300 дітей, до підготовсої – 70, з яких 7 дітей мають вальгусне відхилення ніг та плоскостопість. Для того щоб не розвивалась у дітей плоскостопість проводимо профілактично-корекційну роботу. Розроблені спеціально цікаві ігри та вправи «Малюємо пензликом» , «Злови рибку», «Знайди скарб», та багато інших, що дають змогу укріпити стопу дотини.

З цією метою працює  гурток «Малятко –здоров’ятко». Діти на заняттях профілактичною гімнастикою займаються босоніж. Це надає не тільки оздоровчої, але ій загартовуючої дії. Для зміцнення м’язово-зв’язкового апарату гомілковостопного суглоба й стопи рекомендуються різні види ходьби: по гальці, піску, ребруватих і ортопедичних доріжках, масажних килимках, по похилій поверхні. Стопа при цьому рефлекторно “підбирається”, відбувається активне формування зводів. У результаті зменшуються й припиняються болі в ногах, відновлюється ресорна функція стопи, крім того, підвищується загальний тонус організму, зміцнюються ослаблені м’язи ніг, тренується координація рухів, формується правильна й гарна хода.

Галерея зображень