Статті

12.Лют.2021

     На думку Л.В. Волобуєвої методична робота – це частина цілісної системи безперервної освіти вихователів, спрямована на поглиблення, актуалізацію знань, умінь, та навичок педагогів, заснованих на досягненнях науки і передового досвіду, які сприяють підвищенню професійної майстерності кожного педагога, на формування  колективу однодумців, розвиток творчого потенціалу педагогів, необхідного для якісної освітньо-виховної роботи в ДНЗ.   … Продовжити читання “Семінари-практикуми”

Детальніше
26.Січ.2021

Як знайомити дітей з тероризмом Тероризм став глобальною світовою проблемою, небезпечним явищем сьогодення. Його головна мета – деморалізувати, розколоти суспільство, формувати в людей почуття страху, невпевненості та вразливості. Терори́зм (від лат. terror — «жах») — суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників, підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів … Продовжити читання “Консультація для вихователів”

Детальніше
03.Вер.2020

Мови любові    Всі ми прагнемо, щоб наші діти росли щасливими і зі своєї сторони робимо все, як нам, дорослим, здається, щоб сприяти цьому. Але чи насправді це так? Сьогодні всі ми знаємо, що найкращим підґрунтям для розвитку дитини є любов. Любов потрібна кожній дитині, інакше їй не стати повноцінною зрілою дорослою людиною. Любов – … Продовжити читання “Психологічний супровід”

Детальніше
03.Вер.2020
Детальніше
02.Вер.2020

Перший рік в дитячому саду – справжнє випробування, як для дитини, так і для батьків. Постійні лікарняні і капризи зводять з розуму, і здається, що всі зусилля даремні – дитина хворітиме. Немає! Хвороб не буде, якщо правильно підготувати малюка. Дитина в саду «повинна» хворіти за умовчанням! Абсолютно нове середовище, нове оточення і самі різні віруси … Продовжити читання “Як не хворіти у дитячому садку”

Детальніше